Vodafone NET Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Duyurular > Genel ve Güncel Duyurular
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş


Kilitli ForumBiri adsl vodofonenet devam edecek

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin


Kayıt Tarihi: 05-Kasım-07
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 26
  Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Biri adsl vodofonenet devam edecek
    Gönderim Zamanı: 17-Aralık-11 Saat 16:30

Vodafone Türkiye bünyesine katılmasıyla Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ticari ismi ile faaliyetlerini sürdüreceği bildirildi.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, ''Vodafone Net, sürdürdüğümüz müşteri odaklı stratejik programımızı geleceğe daha güçlü taşıyacak bir kilometre taşı niteliğindedir'' dedi.

Koç.net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş'nin, Vodafone Türkiye bünyesine katılmasıyla Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ticari ismi ile faaliyetlerini sürdüreceği bildirildi.

Basın toplantısında konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Vodafone Türkiye için yeni bir dönemin başladığını belirterek, ''Müşteri odaklı programımızın kurumsal müşteri segmentine yönelik önemli bir hamlesi olarak 2010 yılında Borusan Telekom'u Vodafone Türkiye bünyesine katmıştık. Genişleyen ekibimiz, zenginleşen ürün ve hizmet yelpazemiz ile kurumsal pazardaki konumumuzu 2010'dan bu yana sürekli güçlendiriyoruz'' dedi.

Yetkin çalışan kadrosuyla Koç.net'in, toplam iletişim hizmetleri stratejilerinin önemli bir halkası olduğunu vurgulayan Timuray, şunları kaydetti:

''Koç.net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş bundan böyle Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş ticari ismi ile faaliyetlerine devam edecektir. Vodafone Net, 2009 yılında başlattığımız ve yükselen bir grafikle sürdürdüğümüz müşteri odaklı stratejik programımızı geleceğe daha güçlü taşıyacak bir kilometre taşı niteliğindedir. Zenginleşen insan kaynağımız ve kuvvetlenen teknolojik altyapımız ile müşterilerimize 125'ten fazla ürün ve hizmet sunacağız''

Koç.Net Resmen Vodafone.net OlduKoç.Net'i satın alan Vodafone Türkiye, bu firmayı resmen bünyesine kattı. Koç.Net ismini Vodafone.net olarak değiştiren Vodafone Türkiye, kurumsal hizmetlerini artıracağını açıkladı.13/12/2011 18:00Konuyla ilgili olarak bugün İstanbu'daki merkezlerinde bir basın toplantısı düzenleyen Vodafone Türkiye, satın alma ile ilgili resmi duyuruyu da yaptı. Vodafone Net’in satın alınmasıla Vodafone Türkiye, mobil ses, sabit ses, mobil internet ve ADSL hizmetlerini tüm iş ortaklarına sunarak komple iletişim çağını başlatıyor.

 

Yeni dönemin vizyon ve stratejisini paylaşan, ürün ve hizmetler hakkında bilgi veren Vodafone Türkiye Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Phil Patel ise şöyle konuştu:

"Vodafone Net ile müşterilerimize mükemmel bir deneyim yaşatma, en iyi değeri yaratma ve tek elden telekom çözümleri sunma vizyonumuza “komple bilişim çözümleri” yaklaşımını da katıyoruz. Vodafone İş Ortağım ile kurumlara, toplam 100’ü aşkın ürün ve hizmetten oluşan muazzam bir portföy sunuyoruz."

biri vodofone internet ile devam edecek

İşte Vodafone’un kurumlara sunduğu hizmetlerden bazıları

  • 2 Mobil Hat + Limitli ADSL
  • ADSL (29 TL) + Mobil hatlara ödenen tutar - Taahhüt verilen mobil hatlarda 24 ay boyunca 14 TL indirim
  • 2 Mobil Hat + Limitsiz ADSL
  • ADSL (54,9 TL) + Mobil hatlara ödenen tutar - Taahhüt verilen mobil hatlarda 24 ay boyunca 14 TL indirim
  • 4 Mobil Hat + Limitsiz ADSL
  • ADSL (54,9 TL) + Mobil hatlara ödenen tutar - Taahhüt verilen mobil hatlarda 24 ay boyunca 14 TL indirim
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu GörBu Sayfa 0,062 Saniyede Yüklendi.

Firma Rehberi | TC Kimlik Sorgulama | Maliye Borç Sorgulama | Vodafone | DSmart Plus | Vodafone Biri Adsl |